Информационный интернет портал

Sony Mobile оголошує про старт продажів нового компактного смартфона Xperia™ XCompact в Україні

23.09.2016 sun@smile 0 Комментариев

Київ, 21 вересня 2016 року — Компанія Sony Mobile Communications («Sony Mobile»), оголос про старт продажів нового смартфона Xperia XCompact, який був анонсований на виставці IFA в Берліні. Новинку можна буде придбати з 23 вересня по ціні 13 999 гривень у ключових партнерів.Xperia XCompact доповнює серію Xperia X популярним форм-фактором, що поєднує компактний корпус і новітні технології. За рахунок розміру дисплея з діагоналлю 4,6 дюйма і обтічної форми смартфон зручно тримати, а також використовувати однією рукою. Унікальний дизайн Xperia XCompact відображений у всіх елементах практичного глянцевого корпусу. USB-роз’єм Type-C дозволяє швидко зарядити пристрій без необхідності шукати правильне положення штекера. Смартфон пропонується в трьох варіантах кольору: Димчасто-Блакитний, Космічний Чорний і Сніжно-Білий.

Інноваційна технологія взаємодії трьох сенсорів при фотографуванні, використана в смартфоні Xperia XCompact, дозволить вам отримати кращі знімки, які тільки можна зробити за допомогою смартфонів Xperia на сьогоднішній день. Це стало можливим завдяки співпраці розробників камер з інженерами компанії, що займаються цифровими зображеннями. До вже відомої матриці Sony Exmor RS ™ були додані ще два допоміжних елемента.

Основна 23 МП камера не тільки дозволяє отримувати якісні фотографії, але і включається з режиму очікування всього за 0,6 секунди1, завдяки чому ви завжди будете готові швидко зробити знімок в будь-якій ситуації. Пристрій одержав розширені функції налаштування камери, спеціально для користувачів, які в процесі творчої зйомки воліють вручну керувати такими параметрами як швидкість затвора та фокусування.

Для Xperia XCompact пропонується широкий вибір оригінальних чохлів відповідних кольорів, включаючи Touch Cover (SCTF20), який дозволяє отримати доступ до функцій смартфона через спеціальне вікно без необхідності відкривати чохол. Чохол-підставка (SCSF20) дозволяє змінювати кут огляду для зручності перегляду відео та оснащений функцією автоматичного включення / відключення. Як додатковий аксесуар для смартфона є легкий і компактний зарядний пристрій USB Type-C UCH20C, а також UCH12W, який підтримує технологію швидкої зарядки Qualcomm і MediaTek.

 

Комплект поставки Sony Xperia XCompact

  • Смартфон Sony Xperia XCompact
  • Блок зарядного пристрою USB Type-C
  • Кабель microUSB для зарядки і синхронізації з ПК
  • Документація

 

Більш детальну інформацію ви знайдете на сайті http://www.sonymobile.com/ua.

Офіційні сторінки Sony Mobile Україна в соціальних мережах:

Вконтакті  https://vk.com/sonymobileua

Facebook  https://www.facebook.com/sonymobileua

Twitter https://twitter.com/SonyXperia_UA

Instagram https://www.instagram.com/sonyxperia/

 

По материалам пресс-рели́за

#Sony Mobile#Xperia

Предыдущая новость

Следующая новость

Добавить комментарий

Ваш Email отображаться не будет*


5 + 1 =