Информационный интернет портал

PlusONE заупстили email-розсилку StopFake 7 мовами

14.04.2016 sun@smile 0 Комментариев

В результаті співпраці PlusONEтаStopFake в межах двох стратегічних напрямів: соцмережі та розсилка новин – також вдалося вирішити одразу кілька задач. Зокрема, збільшилася популярність сторінок проекту в Facebook. Кількість підписників англомовної сторінки StopFake перевищила 4,5 тис., аросійськомовної – 47 тис. фанів. Суттєво покращилися показники на італійській, нідерландській, французькій, болгарській та іспанській сторінках проекту у Facebook.

Завдяки розробленому компанією PlusONE формату e-mail розсилок, вдалося досягти показників відкриття, що більше, ніж у 2 рази, перевищують середні по індустрії «Media and Publishing».

Окремим комунікаційним проектом став розроблений та реалізований фахівцями PlusONE тест «Чи легко вас надурити?» , який в інтерактивній ігровій формі інформує користувача про фейки і пропаганду в російських медіа. Так, за період 14-31 березня було досягнуто 10,900+ переглядів тесту, та 4,700+відвідувачів, а також суттєво збільшилася база для e-mail розсилки.

Зусиллями менеджерів PlusONE вдалося налагодити партнерські відносини StopFake з Міністерством закордонних справ України та Українським кризовим медіацентром, а також домовитися про інформаційне партнерство з низкою популярних FB-сторінок, що розраховані на іноземну аудиторію.

Источник: sostav.ua

#email-розсилку#PlusONE#StopFake#Интернет

Предыдущая новость

Следующая новость

Добавить комментарий

Ваш Email отображаться не будет*


1 + 2 =