Информационный интернет портал

«Таблеточки» запустили перший чат-бот для благодійних внесків у Viber

15.02.2021 sun@smile 0 Комментариев

Благодійний фонд «Таблеточки» запустив перший в Україні чат-бот Viber, за допомогою якого будь-який користувач провідного додатка для обміну повідомленнями може зробити благодійний внесок на необмежену суму коштів безпосередньо на базі платформи.

Сьогодні рак — перша серед хвороб причина смертності у дітей старших одного року в усьому світі. В Україні щороку онкологічний діагноз ставлять понад 1000 дітей. Однією з провідних організацій з надання допомоги онкохворим дітям в Україні є благодійний фонд «Таблеточки», який майже 10 років працює над забезпеченням якісного лікування і захистом прав дітей та їх сімей. Для того, щоб полегшити процес переказу коштів, «Таблеточки» запустили чат-бот в найпопулярнішому додатку в країні — Viber.

За допомогою бота будь-хто охочий може зробити внесок на необмежену суму безпосередньо в месенджері, без переходу за посиланнями й переадресації на зовнішні джерела. Все, що необхідно зробити — прив’язати кредитну або дебетову карту до електронного гаманця мобільного телефону. Відразу після цього функція проведення оплати стане доступною. Вся інформація, пов’язана з платежами, є конфіденційною і зашифрована за замовчуванням всередині програми. Всі кошти, передані на рахунок фонду «Таблеточки», використовуються для надання допомоги онкохворим дітям та їх сім’ям, а також на забезпечення роботи організації. Чат-бот реалізований спільно з технологічним партнером БФ «Таблеточки» і Rakuten Viber — компанією Middleware Inc. (США) на базі технології Corezoid Hyperautomation Engine.

Ми неймовірно вдячні Viber Україна і Corezoid за те, що допомагати дітям відтепер стане ще простіше і зручніше. Завдяки їм кожен користувач Viber, а це 98% власників смартфонів в Україні, зможе допомогти дітям буквально у три кліки завдяки чат-боту. А ще у нас з’явилася власна спільнота у Viber і ми станемо ще ближчі до супердрузів дітей. І до перемоги над дитячим раком. Адже коли найсучасніші технології об’єднуються з благодійністю – шансів у хвороби немає. Дякуємо! Далі буде!”, – виконавчий директор фонду «Таблеточки», В’ячеслав Биков.

«Бачити те, як наші технології не тільки приносять користь людям у всьому світі, але й рятують і змінюють життя на краще — найвища нагорода і визнання роботи всієї команди. Фонд «Таблеточки» — перша благодійна організація в Україні, яка запустила свій чат-бот для збору коштів на базі нашої платформи. Сподіваємося, що надалі таких випадків буде більше, адже за допомогою Viber можна спілкуватися з мільйонами користувачів.«, — стверджує Даніела Іванова, директор з розвитку бізнесу Rakuten Viber в Європі.

Крім авторизованого чат-бота, «Таблеточки» запустили офіційну спільноту в Viber, де публікується актуальна інформація про роботу фонду, його підопічних, а також події й корисні факти як для сімей з онкохворими пацієнтами, так і для інших користувачів програми.

За матеріалами прес-релізу

#Viber#Благодійний фонд#Таблеточки

Предыдущая новость

Следующая новость

Добавить комментарий

Ваш Email отображаться не будет*


7 + 5 =