Информационный интернет портал

Новинка відеомаркетингу – навіщо бізнесу Streaming Video Ads

10.09.2020 sun@smile 0 Комментариев

На ринку з’явився новий інструмент для підвищення впізнаваності бренду та залучення користувачів. Для його розробки використані технології штучного інтелекту.RTB House створив Streaming Video Ads — рішення нового покоління для таргетування користувачів на ранніх етапах воронки продажів. З цим інструментом стримінгові рекламні відео стануть персоналізованими і точно відповідатимуть запиту і потребам потенційного клієнта.

Відеопродакшн допомагає підкреслити маркетингові повідомлення, покращити взаємодію з клієнтами та підтримувати цілісний  і заманливий імідж бренду. Згідно з останнім дослідженням компанії Wyzowl, що спеціалізується на створенні відеоексплейнерів, 66% маркетологів та пересічних споживачів відеоконтенту зазначають, що для перегляду вони б обрали радше коротке відео. Також 84% опитаних вказали, що перегляду бренд-відео було б достатньо, щоб переконати їх придбати товар чи послугу.

Для досягнення більш сильного ефекту Streaming Video Ads постійно оновлюється, щоб рекламодавці могли створювати яскраві, помітні і цілісні стратегії брендів. Засновані на бренд-відео та підсилені найновішими рекомендаціями глибинного навчання від RTB House, Streaming Video Ads налаштовуються відповідно до вподобань користувачів, щоб представити бренд у найбільш привабливий спосіб та з максимальним залученням.

За відгуками рекламодавців використання відеореклами показує надзвичайну ефективність під час таргетування користувачів на ранніх етапах воронки продажів. Щоб визначити, які саме користувачі знаходяться на цих етапах, алгоритми глибинного навчання аналізують тисячі вхідних даних. На основі цих розширених розрахунків потокова відеореклама відображається аудиторії, до якої можуть належати користувачі, які ще не знайомі з брендом.

«Створення стійкого зв’язку зі споживачами вимагає глибокого розуміння поведінки користувачів. Кожен цикл взаємодії з клієнтом унікальний тим, що кожен користувач відрізняється своїм власним набором особистих обставин, потреб, уподобань та поведінки. Ось чому наша високоточно персоналізована стрімінгова відеореклама Streaming Video Ads є ефективним рішенням для будь-якої стратегії цифрового маркетингу», — зазначає Олександр Марусяк, головний менеджер із розвитку бізнесу RTB House в Україні.

Streaming Video Ads доступний в усіх популярних відеоформатах для різних типів пристроїв. Щоб забезпечити показ оголошень у бажаному та безпечному для бренду контексті, місця розміщення аналізуються за допомогою власного контекстного таргетування та механізмів brand safety, які застосовують природну мову для аналізу контексту сайту перед кожним показом. Для забезпечення цілісної комунікації Streaming Video Ads також може комплектуватися іншими форматами рекламних оголошень RTB House, включно з Social banners, Dynamic Display Ads, Snippet Ads, рекламними кампаніями у мобільних додатках тощо.

Усі формати Streaming Video Ad мають KPI для вимірювання ефективності впливу на бренд. Удосконалена аналітика розробника відстежує взаємодію користувача з брендом і надає цінну інформацію, яка дозволяє маркетологам відкоригувати їхні стратегії та створити оптимальний цикл взаємодії з користувачем.

Побачити приклад Streaming Video Ad можна за посиланням: https://videoads.rtbhouse.com/showcase

Більше інформації за посиланням: videoads.rtbhouse.com.

#RTB Hous#Streaming Video Ads

Предыдущая новость

Следующая новость

Добавить комментарий

Ваш Email отображаться не будет*


4 + 8 =