Информационный интернет портал

RTB House запустив підрозділ з удосконалення рекламних банерів Creatives Lab

12.02.2019 sun@smile 0 Комментариев

RTB House – глобальний постачальник сучасних маркетингових технологій для провідних брендів в усьому світі, відкриває Creatives Lab. Новий підрозділ займатиметься розробкою рішень, що забезпечуватимуть клієнтам покращений вибір більш ефективних динамічних рекламних банерів для показів та відеороликів, які ще краще задовольнятимуть просування брендів клієнтів.

RTB House постійно працює над удосконаленням своєї головної технології, заснованої на алгоритмах глибинного навчання, а також інших аспектів екосистеми RTB. Серед них — рекламні банери,  що значною мірою впливають на успіх рекламних кампаній. Однак ефективність рекламних оголошень спирається не тільки на алгоритми штучного інтелекту. Важливу роль грають канали надходження інформації користувачеві, узгодженість із брендбуком та гайдлайнами по візуальних складових кампаній. Тож для розробки найефективніших та найбільш інноваційних рішень у цій галузі було створено спеціальний підрозділ Creatives Lab. Основні завдання підрозділу – покращити загальну ефективність рекламних банерів, а також розробити нові формати динамічних оголошень та відеобанерів, адаптованих до потреб просування брендів клієнтів. Крім власних проектів, Creative Lab також співпрацюватиме над проектами з AI Marketing Lab – підрозділом, відкритим RTB House у травні 2018 року для розробки нових маркетингових і технологічних рішень.

«Рекламні банери мають вирішальне значення для визначення загальних результатів кампаній. Вони не тільки заохочують користувачів здійснювати переходи по банеру та робити покупки, але й грають важливу роль у формуванні та підтримці іміджу бренду. Тим не менш, бренди часто не можуть виділяти значну частку бюджету та ресурсів для створення рекламних банерів, особливо коли йдеться про персоналізовані креативи, для покращення ефективності яких використовується спеціальний рекомендаційний механізм пропозицій. Саме тому ми інвестуємо у роботу підрозділу Creatives Lab. Як постачальник послуг ми прагнемо пропонувати своїм клієнтам продукти та додаткові опції, що гратимуть важливу роль для них, а також вирізнятимуться довговічністю і будуть кращими у своїй категорії на ринку», – зазначив Гжегож Кляпковскій, керівник маркетингової лабораторії AI Marketing Lab та підрозділу з удосконалення рекламних банерів Creatives Lab.

Запуск Creative Lab – крок, що випереджає ринок та дозволяє покращити пропозицію RTB House. У 2017 році компанія успішно застосувала алгоритми глибинного навчання у 100% своїх кампаній. У травні 2018 року було відкрито AI Marketing Lab. Це підрозділ, зосереджений на дослідженні та розробці у широкій сфері маркетингу та відокремлений від основного відділу досліджень і розробок, що займається персоналізованим ретаргетингом. Нещодавно маркетингова лабораторія AI Marketing Lab розпочала тестування трьох нових проектів: сніпетів, повносторінкових банерів з рекомендованими пропозиціями та інтерактивних банерів. Оскільки ці інновації тісно пов’язані з банерами, їх подальший розвиток буде проводитись спільно підрозділами  Creatives Lab та AI Marketing Lab. На початковому етапі до команди Creatives Lab увійдуть 10 досвідчених графічних дизайнерів, розробників та аналітиків.

 

По материалам пресс-релиза

#Creatives Lab#RTB House

Предыдущая новость

Следующая новость

Добавить комментарий

Ваш Email отображаться не будет*


4 + 4 =