Информационный интернет портал

RTB House представив нового директора з розвитку бізнесу у Центральній та Східній Європі

10.10.2018 sun@smile 0 Комментариев

RTB House – глобальний постачальник сучасних технологій ретаргетингу для провідних брендів в усьому світі, оголошує про підвищення Омера Араса та призначення його на посаду директора з розвитку бізнесу у Центральній та Східній Європі.Омер буде здійснювати контроль над комерційною діяльністю компанії на території Туреччини, Росії, України, Чехії, Словаччини, Румунії, Болгарії та Угорщини.

«З нетерпінням чекаю на нові виклики. Це велика честь для мене – приєднатися та очолити таку чудову команду. Я зроблю все можливе, щоб зміцнити наші провідні позиції на ринку Центральної та Східної Європи», – зазначив Омер Арас, директор з розвитку бізнесу RTB House у Центральній та Східній Європі.

Він почав працювати у компанії у 2013 році на посаді голови представництва у Туреччині та займався розвитком продажів і партнерських відносин у країні. Під керівництвом Омера Туреччина стала одним з найбільших ринків у Центральній та Східній Європі для RTB House. У 2016 році він отримав підвищення до посади Директора з розвитку бізнесу у Туреччині. До кола його обов’язків входив розвиток бізнесу, загальне управління та контроль над поточною діяльністю місцевого представництва з головного офісу у Варшаві. До RTB House він працював у компанії Zanox (зараз називається Awin).

«Досвід та висока кваліфікація Омера забезпечили динамічний розвиток нашої компанії у Туреччині. Ми переконані, що під його керівництвом наш розвиток у Центральній та Східній Європі продовжиться та посилиться», – зазначив Даніель Сурмач, керуючий директор RTB House.

Детальніше на www.rtbhouse.com

 

За матеріалами прес-релізу

#RTB House

Предыдущая новость

Следующая новость

Добавить комментарий

Ваш Email отображаться не будет*


2 + 2 =